Programul SR Brasov in noul sezon.Vezi programul jocurilor din Seria 3

SR Brasov debuteza cu doua partide acasa cu Progresul Spartac, pe 25 august si FC Pucioasa pe 31 august .

 

Iată calendarul campionatului Seriei a III-a a Ligii 3, ediţia 2019-2020:

TURUL CAMPIONATULUI

 

Etapa 1 - 24 august 2019

ACS SR Municipal Braşov - Progresul Spartac
FC Pucioasa - CSM Alexandria 
CS Blejoi - AFC Astra 2
Vediţa Coloneşti - Tractorul Cetate
CSM Slatina Sporting Roşiori
Flacăra Moreni - Olimpic Cetate Râşnov
FC Voluntari 2 - Unirea Bascov
Universitatea Craiova 2 - CS Baloteşti

 

Etapa a 2-a - 31 august 2019

Progresul Spartac - CS Baloteşti
Unirea Bascov - Universitatea Craiova 2
Olimpic Cetate Râşnov - FC Voluntari 2
Sporting Roşiori - Flacăra Moreni
Tractorul Cetate - CSM Slatina
AFC Astra 2 - Vediţa Coloneşti
CSM Alexandria - CS Blejoi
ACS SR Municipal Braşov - FC Pucioasa

 

Etapa a 3-a - 07 septembrie 2019

FC Pucioasa - Progresul Spartac
CS Blejoi - ACS SR Municipal Braşov
Vediţa Coloneşti - CSM Alexandria
CSM Slatina - AFC Astra 2
Flacăra Moreni - Tractorul Cetate
FC Voluntari 2 - Sporting Roşiori
Universitatea Craiova 2 - Olimpic Cetate Râşnov
CS Baloteşti - Unirea Bascov

 

Etapa a 4-a - 14 septembrie 2019

Progresul Spartac - Unirea Bascov
Olimpic Cetate Râşnov - CS Baloteşti
Sporting Roşiori - Universitatea Craiova 2
Tractorul Cetate - FC Voluntari 2
AFC Astra 2 - Flacăra Moreni
CSM Alexandria - CSM Slatina
ACS SR Municipal Braşov - Vediţa Coloneşti
FC Pucioasa - CS Blejoi

 

Etapa a 5-a - 21 septembrie 2019

CS Blejoi - Progresul Spartac
Vediţa Coloneşti - FC Pucioasa
CSM Slatina - ACS SR Municipal Braşov
Flacăra Moreni - CSM Alexandria
FC Voluntari 2 - AFC Astra 2
Universitatea Craiova 2 - Tractorul Cetate
CS Baloteşti - Sporting Roşiori
Unirea Bascov - Olimpic Cetate Râşnov

 

Etapa a 6-a - 28 septembrie 2019

Progresul Spartac - Olimpic Cetate Râşnov
Sporting Roşiori - Unirea Bascov
Tractorul Cetate - CS Baloteşti
AFC Astra 2 - Universitatea Craiova 2
CSM Alexandria - FC Voluntari 2
ACS SR Municipal Braşov - Flacăra Moreni
FC Pucioasa - CSM Slatina
CS Blejoi - Vediţa Coloneşti

 

Etapa a 7-a - 05 octombrie 2019

Vediţa Coloneşti - Progresul Spartac
CSM Slatina - CS Blejoi
Flacăra Moreni - FC Pucioasa
FC Voluntari 2 - ACS SR Municipal Braşov
Universitatea Craiova 2 - CSM Alexandria
CS Baloteşti - AFC Astra 2
Unirea Bascov - Tractorul Cetate
Olimpic Cetate Râşnov - Sporting Roşiori

 

Etapa a 8-a - 12 octombrie 2019

Progresul Spartac - Sporting Roşiori
Tractorul Cetate - Olimpic Cetate Râşnov
AFC Astra 2 - Unirea Bascov
CSM Alexandria - CS Baloteşti
ACS SR Municipal Braşov - Universitatea Craiova 2
FC Pucioasa - FC Voluntari 2
CS Blejoi - Flacăra Moreni
Vediţa Coloneşti - CSM Slatina

 

Etapa a 9-a - 19 octombrie 2019

CSM Slatina - Progresul Spartac
Flacăra Moreni - Vediţa Coloneşti
FC Voluntari 2 - CS Blejoi
Universitatea Craiova 2 - FC Pucioasa
CS Baloteşti - ACS SR Municipal Braşov
Unirea Bascov - CSM Alexandria
Olimpic Cetate Râşnov - AFC Astra 2
Sporting Roşiori - Tractorul Cetate

 

Etapa a 10-a - 26 octombrie 2019

Progresul Spartac - Tractorul Cetate
AFC Astra 2 - Sporting Roşiori
CSM Alexandria - Olimpic Cetate Râşnov
ACS SR Municipal Braşov - Unirea Bascov
FC Pucioasa - CS Baloteşti
CS Blejoi - Universitatea Craiova 2
Vediţa Coloneşti - FC Voluntari 2
CSM Slatina - Flacăra Moreni

 

Etapa a 11-a - 02 noiembrie 2019

Flacăra Moreni - Progresul Spartac
FC Voluntari 2 - CSM Slatina
Universitatea Craiova 2 - Vediţa Coloneşti
CS Baloteşti - CS Blejoi
Unirea Bascov - FC Pucioasa
Olimpic Cetate Râşnov - ACS SR Municipal Braşov
Sporting Roşiori - CSM Alexandria
Tractorul Cetate - AFC Astra 2

 

Etapa a 12-a - 09 noiembrie 2019

Progresul Spartac - AFC Astra 2
CSM Alexandria - Tractorul Cetate
ACS SR Municipal Braşov - Sporting Roşiori
FC Pucioasa - Olimpic Cetate Râşnov
CS Blejoi - Unirea Bascov
Vediţa Coloneşti - CS Baloteşti
CSM Slatina - Universitatea Craiova 2
Flacăra Moreni - FC Voluntari 2

 

Etapa a 13-a - 16 noiembrie 2019

FC Voluntari 2 - Progresul Spartac
Universitatea Craiova 2 - Flacăra Moreni
CS Baloteşti - CSM Slatina
Unirea Bascov - Vediţa Coloneşti
Olimpic Cetate Râşnov - CS Blejoi
Sporting Roşiori - FC Pucioasa
Tractorul Cetate - ACS SR Municipal Braşov
AFC Astra 2 - CSM Alexandria

 

Etapa a 14-a - 23 noiembrie 2019

Progresul Spartac - CSM Alexandria
ACS SR Municipal Braşov - AFC Astra 2
FC Pucioasa - Tractorul Cetate
CS Blejoi - Sporting Roşiori
Vediţa Coloneşti - Olimpic Cetate Râşnov
CSM Slatina - Unirea Bascov
Flacăra Moreni - CS Baloteşti
FC Voluntari 2 - Universitatea Craiova 2

 

Etapa a 15-a - 30 noiembrie 2019

Universitatea Craiova 2 - Progresul Spartac
CS Baloteşti - FC Voluntari 2
Unirea Bascov - Flacăra Moreni
Olimpic Cetate Râşnov - CSM Slatina
Sporting Roşiori - Vediţa Coloneşti
Tractorul Cetate - CS Blejoi
AFC Astra 2 - FC Pucioasa
CSM Alexandria - ACS SR Municipal Braşov

 

RETURUL CAMPIONATULUI

Etapa a 16-a - 07 martie 2020
Etapa a 17-a - 14 mart:e 2020
Etapa a 18-a - 21 martie 2020
Etapa a 19-a - 28 martie 2020
Etapa a 20-a - 04 aprilie 2020
Etapa a 21-a - 08 aprilie 2020 (intermediară)
Etapa a 22-a - 11 aprilie 2020
Etapa a 23-a - 17 aprilie 2020
Etapa a 24-a - 25 aprilie 2020
Etapa a 25-a - 02 mai 2020
Etapa a 26-a - 06 mai 2020 (intermediară)
Etapa a 27-a - 09 mai 2020
Etapa a 28-a - 16 mai 2020
Etapa a 29-a - 23 mai 2020
Etapa a 30-a - 30 mai 2020

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Meniul Zilei in Brasov

Evenimente in Brasov

Cumpară Brichete din Resturi Vegetale - Combustibil Solid

Gaseste-ne pe facebook

 

 

Cauta in site

Esti aici !

You are here:Fotbal »Programul SR Brasov in noul sezon.Vezi programul jocurilor din Seria 3

Cauta categorie